www.PikeXL.com
























PikeXL Nieuws

PikeXL is een promo-fishingteam, altijd op zoek naar innovatieve technieken en kunstaas, specifiek gericht op grote snoek. Naast het testen en in de markt zetten van nieuwe materialen nemen wij als gids u graag mee in 'onze' manier van vissen op de voor ons goed bekende wateren. Kijk hiervoor in de agenda
PikeXL is gestart in september 2008.   

Berichten:
 

Eindelijk. . . . de Slither

Huidige berichten
Posted on 01 Jul 2009
Thuis >> Huidige berichten

Lang verwacht en toch gekomen, de Slithers zijn eindelijk binnen, net nu het seizoen weer in volle hevigheid losbarst.

Al tijden op zoek naar dat stuk kunstaas wat je echt zonder groene pruiken door de waterplanten kan trekken? Niet langer zoeken, hier is het. 26cm lang en 94 gram zwaar, een mooie softjerkbait met een weergaloze actie.

Vis hem hoog in de oppervlakte door en over de planten met spektaculaire aanbeten van kapitale snoek, of, licht verzwaard vlak over de bodem waar menig snoekbaars van niveau zich zal vergissen..

Leverbaar in 5 kleuren:

de Crappie; parelmoer met zwart

de Walley; bruingoudglitter met witte doffe ogen

de Cisco; parelmoer met lila flanken en lichtblauwe rug

de Blue gill; zilverglitter met blauwrode kop en zwarte strepen

de Yellow perch; kanariegeel, gouden rug met baarspatroontje

 

Mooie 3D oogjes..., het wordt een mooie zomer!

Laatst bijgewerkt op: 04 Dec 2010 at 21:36

Terug naar de Nieuwspagina

Reacties

Niet gevonden

Voeg een reactie toe.
Powered By Website Baker